محل تبلیغ شما اینجاست

مطالب تصادفی زناشویی

تازه ترین مطالب دانستنی های جنسی

گفتگوی جنسی با همسر

چگونه درمورد مسائل جنسی با همسرمان حرف بزنیم؟

آیا تا بحال یک گفتگوی جنسی با همسرتان در مورد مشکلات جنسی و زناشوییتان داشته اید؟ مطمئنا پاسخ…
انزال زود رس

چگونه دیر ارضا شویم؟

برای اغلب آقایان در رابطه جنسی، دیر ارضا شدن بسیار مهم است و راههای گوناگونی را امتحان میکنند تا دیر ارضا شوند، یکی از شایع ترین مشکلات زناشویی که بین زوج ها وجود دارد انزال زودرس است که بیشتر آقایان با آن درگیر هستند و درصورت عدم درمان، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به زندگی زناشویی فرد وارد شود. بیشتر افرادی که به این مشکل مبتلا هستند به جای درمان صحیح و مراجعه به پزشک ترجیح میدهند با قرصها، اسپری ها و یا روشهای دارویی که خودشان اطلاع دارند تلاش کنند تا دیر ارضا شوند. هرچند داروهای تاخیری ممکن است برای دیرارضا شدن موثر باشد ولی چنانچه طبق دستور پزشک نباشد میتواند شما را دچار مشکل کند. به همین دلیل مشکلات زناشویی از این قبیل باید جدی گرفته شود و از درمان های سرخود پرهیز گردد.

در این مقاله ما راه های درمان انزال زود رس را به روشهای غیر دارویی به شما آموزش میدهیم تا روابط زناشویی بهتری داشته باشید و دیر ارضا شوید.

دلایل انزال زود رس

انزال زودرس نوعی بیماری مقاربتی محسوب میشود که در آقایان شایعتر است و دلایل مختلفی میتواند داشته باشد. از مهم ترین دلایل انزال زود رس، مشکلات عصبی است که فرد روزانه با آنها درگیر میشود مثل فشار کاری بالا، استرس و هیجان، درگیری ذهنی، ترس و مصرف برخی داروها مثل قرص اعصاب و مشروبات الکی و مواد مخدر. در موارد خاصی ممکن است این مشکل به دلایل ژنتیکی و موروثی و یا تغییرات حسی آلت تناسلی و بیماری های پروستات باشد. مردانی که انزال زود رس دارند معمولا عزت نفس پایینی دارند و همواره احساس شرمندگی و خجالت میکنند. اما نگرانی و خجالت در این باره بی مورد است و به راحتی میتوان آن را درمان کرد.
چگونه دیر ارضا شویم؟

در رابطه زناشویی معمولا زنان نسبت به مردان دیر ارضا میشوند و کنترل این مسئله و ارضای همزمان در رابطه زناشویی دغدغه بسیاری از زوجهاست، همانطور که میدانید روابط جنسی اگر با مشکل مواجه شود قطعا به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر زندگی روزمره ی زوجها نیز تاثیر گذاشته و ممکن است آن را دچار بحران کند. بسیاری از آقایان که مشکل انزال زود رس دارند به دلیل خجالت یا ناآگاهی از مراجعه به پزشک معالج خودداری میکنند، برخی هم فکر میکنند دیر ارضا شدن به راحتی برایشان محقق نمیشود و هرگونه تلاش برای دیر ارضا شدن بی نتیجه است اما راههایی برای جلوگیری از انزال زودرس در آقایان وجود دارد که تمرین و اجرای آنها به دیر ارضا شدن آقایان کمک زیادی میکند. پس لازم است که انزال زودرس را جدی بگیرید و تمرینات و اقدامات لازم برای دیر ارضا شدن را به دقت و با صبر و حوصله انجام دهید. در ادامه راه های درمان انزال زود رس را به طور خلاصه برایتان شرح داده ایم تا بتوانید به طور آگاهانه و صحیح مشکلتان را حل کنید و دیر ارضا شوید.

premature ejaculation

راه های درمان انزال زود رس

راه های درمان انزال زود رس

روش start & stop:

این روش ساده ترین روش برای دیر ارضا شدن در رابطه ی زناشویی است، به این صورت که هنگام تحریک جنسی و برقراری رابطه جنسی، قبل از اینکه به ارگاسم برسید و ارضا شوید رابطه خود را متوقف کنید، مدت کوتاهی صبر نمایید تا هیجانات جنسی فروکش کند و سپس دوباره شروع به برقراری رابطه کنید، مجددا قبل از رسیدن به ارگاسم فعالیت خود را متوقف کنید و پس از مکث کوتاهی دوباره ادامه دهید این کار را چندین بار تکرار کنید تا دیر ارضا شوید.این روش بسیار موثر بوده و با تمرین مداوم آن، قطعا به نتیجه دلخواه خواهید رسید و نسبت به قبل دیرارضا خواهید شد.

روش ماستر و جانسون:

این روش ظاهرا شبیه به روش start & stop است اما با این تفاوت که عمل دیر ارضا شدن از طریق کنترل احساسات میباشد و میتواند توسط شریک جنسی نیز انجام شود، به این صورت که زن میتواند مرد را از نظر جنسی تحریک کند تا به ارگاسم نزدیک شود اما قبل از ارگاسم مرد، تحریک جنسی متوقف شده و پس از فروکش کردن احساسات دوباره تحریک صورت میگیرد، در این روش حتما نیازی نیست که عمل دخول انجام شود و شریک جنسی میتواند با تحریک جنسی فرد حتی بدون دخول هم این کار را انجام دهد و به دیر ارضا شدن فرد کمک کند. این روش به تمرین و صبر زیاد نیاز دارد اما کاملا موثر است.

روش فشار دادن:

یکی از معمول ترین راه های درمان انزال زود رس روش فشار دادن است، در این روش مرد پس از نزدیکی و قبل از اینکه ارضا شود با فشار دادن سر آلت تناسلی خود توسط انگشت شصت و انگشت اشاره (با ایجاد حلقه به دور آلت تناسلی) باعث میشود که فشار جنسی کاهش پیدا کرده و مجددا شروع به مقاربت میکند، با تکرار این کار رفته رفته انزال زود رس درمان میشود و رابطه زناشویی با کیفیت تری خواهد داشت و باعث دیر ارضا شدن مرد خواهد شد.

گرداوری: وب سایت شبنم

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 4.50 (1 امتیاز)

پربازدید ترین مطالب زناشویی