محل تبلیغ شما اینجاست

تازه ترین مطالب دانستنی های جنسی

گفتگوی جنسی با همسر

چگونه درمورد مسائل جنسی با همسرمان حرف بزنیم؟

آیا تا بحال یک گفتگوی جنسی با همسرتان در مورد مشکلات جنسی و زناشوییتان داشته اید؟ مطمئنا پاسخ…
رابطه جنسی

انواع رابطه جنسی

رابطه جنسی یا آمیزش جنسی یک پدیده طبیعی و تمایل غریزی است که بین جنس مونث و مذکر ایجاد میشود و تاثیر بسیار زیادی در صمیمیت و علاقه بین زوجها دارد، در حقیقت بسیاری از مردم رابطه جنسی را یکی از روشهای ابراز علاقه و تمایل به همسر و شریک زندگی می دانند و به دلیل اینکه رابطه جنسی، منجر به تولید مثل و فرزندآوری میشود پس توجه به روش های رابطه جنسی و آگاهی و یادگیری در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. رابطه جنسی رضایت بخش، علاوه بر لذت جنسی که برای زوج ها به همراه دارد، باعث احساس آرامش، تمدد اعصاب، افزایش کیفیت خواب، احساس جوانی و شادابی، افزایش اشتها و نزدیکی و صمیمیت بین زوج ها می شود.

برقراری رابطه جنسی، برخلاف تصور خیلی ها که فکر میکنند فقط به معنای رابطه جنسی همراه با دخول است، انواع مختلفی دارد که ما در این مقاله به توضیح رایج ترین انواع رابطه جنسی میپردازیم.

نوع رابطه جنسی که افراد مختلف استفاده میکنند بستگی به شرایط جسمی، فرهنگ و تمایل آنها دارد و در مناطق مختلف دنیا متفاوت است.

Sex

انواع رابطه جنسی

به طور کلی رابطه جنسی به دو دسته تقسیم میشود که هر کدام از این دو دسته نیز شامل انواع مختلفی هستند و شناخت هریک از آنها به خصوص برای زوج های جوان بسیار اهمیت دارد:

1-رابطه جنسی بدون دخول
2. رابطه جنسی همراه با دخول

انواع رابطه جنسی بدون دخول

آمیزش جنسی بدون دخول نوعی فعالیت جنسی است که در آن هیچگونه دخول اتفاق نمی افتد و زن و مرد با روشهای دیگر تحریک جنسی میتوانند به ارگاسم برسند که معمولا این نوع آمیزش در دوران نامزدی یا در زمان قاعدگی خانم ها بین زوجها اتفاق می افتد. خانوم ها برعکس آقایان، ارگاسم پیچیده ای دارند و برای تحریک جنسی آن ها باید نقطه کلیتوریس آلت تناسلی زن را تحریک کنید، با اجرای روش های صحیح تحریک، بدون دخول نیز میتوان خانوم ها را به ارگاسم رساند.

انواع آمیزش جنسی بدون دخول به شرح زیر هستند:

رابطه دهانی:

این نوع رابطه شاید برای بسیاری از زوجین خوشایند نبوده و حتی چندش آور به نظر بیاید، این نوع آمیزش با استفاده از دهان و زبان انجام میشود، بدین صورت که زن و مرد در پوزیشن های گوناگون میتوانند با لیسیدن، مکیدن و بوسیدن آلت تناسلی، شریک جنسیشان را تحریک کرده و به ارگاسم برسانند.
چنین رابطه ای از نظر بهداشتی مورد تایید نمی باشد، چون در صورت وارد شدن ترشحات آلت تناسلی به دهان، امکان ابتلا به بیماری های مختلف زیاد میشود.

معاشقه:

این روش آمیزش بدون دخول، بدین صورت است که زن و مرد با بوسیدن و نوازش یکدیگر و همچنین لمس نقاط جنسی و حساس، یکدیگر را تحریک میکنند، در این روش گفتن جملات عاشقانه و احساسی برای افزایش تحریک جنسی بسیار موثر است و اگر به صورت صحیح انجام شود میتواند منجر به ارگاسم و ارضای هر دو نفر شود.

انواع رابطه جنسی با دخول

این نوع آمیزش با داخل شدن آلت تناسلی مردانه به اندام های تناسلی زنانه انجام میشود و زن و مرد در حین حرکت رفت و برگشتی دخول ارضا میشوند، در این نوع رابطه، احتمال به ارگاسم رسیدن زنان بیشتر از روش های بدون دخول است. آمیزش جنسی همراه با دخول به دو صورت زیر امکان پذیر است:

رابطه جنسی واژینال:

معمول ترین و به نوعی میتوان گفت محبوب ترین نوع مقاربت، رابطه جنسی واژینال است. این رابطه با داخل شدن آلت تناسلی مرد به واژن زن انجام میشود و با انجام حرکت رفت و برگشتی آلت تناسلی مرد، هردو به ارگاسم میرسند که عموما ارگاسم زنان دیرتر از مردان اتفاق می افتد که با کنترل صحیح میتوان به همزمانی در ارضای جنسی رسید.

رابطه جنسی مقعدی:

آمیزش جنسی از راه مقعد روشی است که وجود دارد اما به دلیل عوارض بسیار بد و منفی که روی مقعد میگذارد هیچگاه از نظر پزشکی توصیه نمی شود، میتوان گفت که معایب و مضرات رابطه جنسی مقعدی بسیار بیشتر از لذت و فواید آن است به طوریکه انجام آن برای زنان بسیار دردناک بوده و تکرار مداوم آن باعث پارگی مویرگهای دهانه مقعد و بی اختیاری در دفع میگردد.

Sex

روشها و حالت های مختلف انجام دخول

روشها و حالت های مختلف انجام دخول

از آنجاییکه طریقه تحریک و ارضا شدن در افراد مختلف متفاوت است از این رو روشهای مختلفی برای دخول و مقاربت به وجود آمده است. از طرفی میتوان گفت شرایط جسمی و بدنی افراد نیز در انتخاب حالت مناسب برای دخول مهم و تاثیرگذار است، هرچند یک رابطه جنسی، زمانی موفق و لذت بخش خواهد بود که دو طرف پیش از دخول به خوبی تحریک شده و حتی از نظر ذهنی نیز آماده آمیزش جنسی باشند که چنین نتیجه ای در اثر یک معاشقه طولانی و با احساس رقم میخورد. همچنین انجام دخول اگر شتابزده و با عجله باشد درد زیادی برای زن به همراه خواهد داشت بنابراین برای داشتن یک رابطه لذت بخش دوطرفه باید با آرامش و تامل رفتار کنید.

شاید این مطلب برایتان جالب باشد چگونه دیر ارضا شویم؟ راه های دیر انزالی

1-آسانترین و رایجترین روشی که بیشتر زوجها استفاده میکنند این است که زن به پشت دراز کشیده و مرد روی او و مابین پاهای زن قرار میگیرد و عمل دخول را انجام میدهد، به این روش، پوزیشن رو در رو نیز گفته میشود.

2. در حالت دیگر، زن به صورت چهار دست و پا نشسته و مرد پشت سر او قرار میگیرد و آلت تناسلی خود را به آرامی وارد واژن میکند.

3. در حالتی که زن و مرد به پهلو دراز کشیده اند، آمیزش به دو صورت میتواند انجام شود، یکی اینکه زن در حالی که به پهلو دراز کشیده پای بالایی خود را اندکی جمع میکند و مرد که در پشت سر او به پهلو دراز کشیده به آرامی عمل دخول را انجام میدهد. روش دیگر این است که مرد به جای اینکه پشت سر زن باشد، روبروی او به پهلو دراز کشیده و آلت تناسلی خود را به آرامی در واژن فرو میکند.

فراموش نکنید که در آمیزش جنسی، مهم ترین چیز لذت دوطرف است و باید هرآن چیزی که آرامش شریک جنسیتان را به هم میزند از محل آمیزش یا اتاق خوابتان دور گردد.

گردآوری: وب سایت شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)

پربازدید ترین مطالب زناشویی