محل تبلیغ شما اینجاست

مطالب تصادفی زناشویی

تازه ترین مطالب دانستنی های جنسی

علل زخم آلت جنسی

علل زخم آلت تناسلی، تشخیص و درمان آن

زخم آلت تناسلی بیماریی است که هم در مردان و هم در زنان میتواند به شکل های مختلفی ظاهر شود و فرد را…
گفتگوی جنسی با همسر

آیا تا بحال یک گفتگوی جنسی با همسرتان در مورد مشکلات جنسی و زناشوییتان داشته اید؟ مطمئنا پاسخ بسیاری از شما به این سوال خیر است! متاسفانه بعضی از ما تصور میکنیم که گفتگوی جنسی با همسر بی شرمی محسوب شده و خجالت آور است! برخی هم گمان میکنند نیازی به صحبت در مورد مسائل جنسی ندارند و همین که یک رابطه زناشویی عادی دارند کافی است. اما در این مقاله میخواهیم در مورد اهمیت گفتگوی جنسی با همسر و مطرح کردن مشکلات جنسی و تلاش برای حل آنها با شما صحبت کنیم و چگونگی انجام یک گفتگوی جنسی با همسر به طور موثر را آموزش میدهیم.

چرا باید در مورد مسائل جنسی با همسرمان صحبت کنیم؟

بین اکثر زوج ها مسائل و مشکلات جنسی بسیاری وجود دارد که هرگز حل نمیشود و تبدیل به یک معضل آزاردهنده می گردد چرا که هیچکدام از زوجین حاضر نیستند همسرشان را از این مسائل آگاه کنند. به عنوان مثال شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حین رابطه جنسی، همسرتان از یک پوزیشن نامناسب استفاده میکند که برای شما خوشایند نیست و باعث میشود یک رابطه دردناک و بدون لذت را تحمل کنید. یا شاید شما نسبت به یکسری شرایط محیطی مثل نور یا دمای اتاق خوابتان در هنگام سکس حساس هستید و خجالت میکشید این موضوع را با همسرتان مطرح کنید. همچنین خیلی از آقایان انتظار دارند همسرشان قبل از رابطه آرایش خاص یا لباس خواب خاصی داشته باشد.تمامی این موارد در ظاهر ساده هستند اما به اندازه ای پرداختن به آنها مهم است که میتواند یک زندگی زناشویی را از بحران نجات دهد. بنابراین گفتگوی جنسی با همسر علاوه بر اینکه خجالت آور نیست بلکه ضروری بوده و یادگیری روش های درست آن لازم است.

بیشتر بخوانید راهنمای خرید کاندوم و انواع آن

مهم ترین نکات در گفتگوی جنسی با همسر

برای اینکه گفتگوی جنسی با همسرتان داشته باشید ابتدا باید چند اصل مهم را رعایت کنید تا همسرتان نیز در این مسئله با شما احساس راحتی کرده و بتواند خواسته ها و مشکلاتش را عنوان کند.

گفتگو جنسی با همسر

گفتگوی جنسی با همسر

اصل اول : مکان مناسب: اگر برای اولین بار است که میخواهید گفتگوی جنسی با همسر خود داشته باشید، پس لازم است ابتدا مکان مناسبی برای اینکار انتخاب کنید، هرگز مکان های عمومی مثل پارک، کافه، رستوران و جاهای شلوغ را انتخاب نکنید چون اولا به احتمال زیاد همسرتان معذب شده و خجالت خواهد کشید و پاسخ درستی از او دریافت نخواهید کرد، دوما عنوان کردن چنین مسئله ای در مکانهایی که ممکن است دیگران به طور اتفاقی حرفهای شما را بشنوند و یا توجهشان جلب شود صحیح و اخلاقی نیست. قسمتی از منزلتان(به جز اتاق خوابتان) زمانی که بچه ها و کس دیگری در منزل نیستند را میتوانید استفاده کنید.

بیشتر بخوانید آموزش انواع رابطه جنسی

اصل دوم: زمان مناسب: هرگز فراموش نکنید زمانی را برای گفتگوی جنسی با همسر انتخاب کنید که او آمادگی شنیدن حرفهای شما را داشته باشد، مثلا اگر او بی حوصله بود یا برای انجام کاری عجله داشت یا خوابالود و خسته بود، اصلا زمانهای مناسبی نیستند و قطعا بازخوردی که انتظار داشتید حاصل نخواهد شد. از قبل برای همسرتان مشخص کنید که میخواهید درباره ی مسائل زناشویی با او صحبت کنید و هرگز وی را در عمل انجام شده قرار ندهید.

اصل سوم: لحن مناسب: مهمترین چیزی که در گفتگوی جنسی با همسر باید بدان توجه کنید لحن صحبت شماست، میزان تاثیرگذاری صحبت درمورد مسائل جنسی کاملا بستگی به اصل سوم دارد پس صحبتهای خود را با لحنی ملایم و محبت آمیز شروع کنید و از تعریف و تمجید از ویژگی های مثبت همسرتان غافل نشوید، بهتر است ابتدای گفتگوی جنسی با همسرتان را با نشان دادن رضایت و تشکر خود از رابطه جنسیتان شروع کنید تا همسرتان دلسرد نشود، جو صمیمانه و محبت آمیز را حفظ کنید و تلاش کنید با شوخی های جنسی و عشوه گرانه فضا را شهوت آمیزتر کنید. در این زمان که هر دوی شما به رابطه جنسی می اندیشید بهترین زمان است که با عاشقانه ترین و محبت آمیز ترین لحن درخواستهایتان را اعلام کنید یا توقعات جنسیتان را مطرح کنید و نظرات و توقعات همسرتان را نیز بپرسید و از او بخواهید به راحتی و صادقانه نظراتش را ابراز کند.

نتیجه ی گفتگوی جنسی با همسر

مطمئن باشید که گفتگوی جنسی با همسر بسیاری از مشکلات جنسی شما را حل میکند و باعث میشود لذت جنسی بیشتر و سالم تری را تجربه کنید.

گردآوری: وب سایت شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)

پربازدید ترین مطالب زناشویی