محل تبلیغ شما اینجاست

تازه ترین مطالب پیتزا و ساندویچ

طرز تهیه سوسیس بندری

طرز تهیه سوسیس بندری تند و تیز

سوسیس بندری یکی از غذاهای بسیار معروف جنوبی است که تقریبا همه یکبار امتحان کرده اند. سوسیس بندری را…
طرز تهیه ساندویچ قارچ و مرغ

ساندویچ مرغ و قارچ را چگونه درست کنیم. ساندویچ ها غذا های پرطرفداری هستند می توانید از آن ها به عنوان یک وعده ی غذایی در محل کار یا مدرسه استفاده کرد. این غذا را می توانید در هنگام کوهنوردی یا پیک نیک استفاده کنید.

مواد لازم برای تهیه ساندویچ مرغ و قارچ

 سینه و ران مرغ  چند تکه
قارج 250 گرم
پیاز متوسط 2 عدد
پنیر پیتزا به مقدار لازم سلیقه ای
سس مایونز 5 تا 6 قاشق غذاخوری
خیارشور به مقدار لازم
روغن سه قاشق غذاخوری
زردچوبه به مقدار لازم
آبلیمو به مقدار لازم
نمک و فلفل سیاه، زعفران به مقدار لازم
نان ساندویچ چهار عدد

طرز تهیه ساندویچ مرغ و قارچ

برای آماده کردن ساندویچ مرغ و قارچ ابتدا پیازها را سرخ کرده و مرغ ها را برش نازک دهید تا خوب پخته شود. کمی آب به همراه نمک، فلفل سیاه، زعفران را به همراه آبلیمو اضافه کنید. زمانی که مرغ پخته شد و آب آن بخار شد با یک چنگال مرغ ها را امتحان کنید و از پخته شدن آن ها اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید ساندویچ تن ماهی یک شام سریع

پس از آن مرغ ها را در یک ظرف گذاشته تا خنک شود. پیاز باقی مانده را نگینی خرد کنید پس از شستن با مقداری روغن تفت دهید تا طلایی رنگ شوند. حالا نوبت قارچ ها است که بنا بر سلیقه تان خرد کنید و سپس به پیاز های سرخ شده اضافه کنید.

درادامه آماده کردن ساندویچ مرغ و قارچ پس از چند لحظه قارچ ها آب می اندازد صبر کنید تا آب حاصل از قارچ ها بخار شود. حالا نوبت به مرغ ها رسیده می توانید آن ها را به قطعه های کوچکتری تقسیم کنید سپس به قارچ و پیاز اضافه کنید می توانید از آب مرغ به عنوان یک سس استفاده کنید البته قبل از آن آب مرغ را از صافی رد کنید تا پیازها از آن جدا شود.

در این حالت مواد طعم دار شده پس از آن نوبت پنیر پیتزا می رسد. در آخر می توانید سس مایونز و ادویه باقی مانده را به آن اضافه کنید. مواد را در زمان کوتاهی به حد که پنیر پیتزا آب شود تفت دهید.

بیشتر بخوانید طرز تهیه همبرگر دوبل یا شکم پر

می توانید به جای سس مایونز از سس های دیگر استفاده کنید. نان ها را برش داده و مواد ساندویچ را به آن اضافه کنید. حالا یک ساندویچ مرغ و قارچ فوق العاده خواهید داشت.

می توانید به همراه خیار شور گوجه فرنگی و کاهو نیز استفاده کنید. دستور پخت ساندویچ مرغ نیز به همین نحو است با این تفاوت که قارچ ندارد.

گردآوری: وب سایت شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)