محل تبلیغ شما اینجاست

تازه ترین مطالب آرایش صورت

کشیدن خط چشم گربه ای

چگونگی کشیدن خط چشم بر اساس حالت چشم ها

کشیدن خط چشم گربه ای خط چشم در بین لوازم آرایشی چه وظیفه ای دارد؟ خط چشم در بین لوازم…
آرایش زنان کشور های مختلف

آیا آرایش مورد علاقه زنان در مناطق مختلف دنیا یکسان است؟

در مکان های مختلف در جهان آرایش مورد علاقه زنان باهم متفاوت است و البته مهم ترین دلیل آن تفاوت فرهنگ ها می باشد. ولی آنچه که مسلم است آرایش مورد علاقه زنان در کشور فرانسه با کشوری مانند امریکا کاملا متفاوت خواهد بود و هر آنچه که در آن کشور مد باشد، شاید اصلا مورد پسند مردم آمریکا نباشد. در این مطلب به مدل های مورد پسند در برخی کشورها می پردازیم.

 

آرایش مورد علاقه  زنان در برخی از کشور ها به شرح زیر می باشد

  • کشور آمریکا( آنچه که در آرایش زنان بسیار به چشم می خورد رنگ های بولد و مژه های بلند است)

می توان گفت در آمریکا آرایش جیغ طرفداران زیادی دارد سایه های رنگی مانند آبی و بنفش رژ های غلیظ مانند قرمز ، نارنجی و جیگری است ولی در میان هم این موارد آنچه که در آرایش مورد علاقه زنان در امریکا بسیار به چشم می خورد، آرایش مژه است داشتن مژه پر پشت و بلند در میان زنان در آن کشور بسیار مهم است به صورتی که بسیاری از خانم ها از مژه مصنوعی استفاده می کنند. زنان در مورد آرایش مورد علاقه  خود یعنی بلندی مژه ها اینگونه اظهار نظر می کنند: ما می توانیم با مژه مصنوعی زیبایی چشمان خود را دو برا بر کنیم و در ضمن در کنار مژ ه بلند و چشم زیبا هر رنگ رژی هم می توان استفاده کرد.

آرایش مورد علاقه زنان در نقاط مختلف

  • آرایش مورد علاقه زنان در برزیل (در کشور برزیل به ظاهر و صورت طبیعی بسیار علاقه نشان می دهند و انتخاب رژ آنها بولد است.

این مطلب بسیار مهم است که برزیلی ها چهره بدون آرایش را بسیار می پسندند ولی آرایش مورد علاقه آنها در مورد لب ها بحثی دیگر دارد. زنان در برزیل زیاد به آرایش صورت اهمیت نمی دهند ولی از رژ نمی گذرند. می توان گفت رژ های بولد مانند قرمز و جیگری تنها لوازم آرایشی است که بسیاری از آنها به آن علاقمند هستند.

آرایش زنان برزیل

آرایش مورد علاقه زنان در برزیل

  • در کانادا آرایش مورد علاقه زنان ابروهای پر پشت و لب های طبیعی است.

اصلا مهم نیست که کانادایی ها چه ابروهایی داشته باشند با هر فرمی از ابرو که باشند از تمیز کردن و برداشتن آن جلوگیری می کنند. آرایش مورد علاقه آنها دست نخورده بودن ابرو است، به نظر آنها ابروی دست نخورده زیباتر است. تنها کاری که در زمینه ابرو انجام می‌دهند، استفاده از ژل مژه برای خوش حالت نگه داشتن  ابروهایشان است. از دیگر مواردی که می توان در مورد کانادایی ها گفت استفاده از رژ مات است. آنها تمایل به طبیعی بودن دارند و از رژ های قرمز و تند استفاده  نمی کنند.

آرایش زنان کانادا

آرایش زنان در کانادا

  • در انگلستان کرم پودر طبیعی استفاده می شود

 در انگلستان آرایش مورد علاقه زنان یک آرایش طبیعی و داشتن پوست صاف و درخشان است. از لوازم آرایشی پر طرفدار می توان به کرم پودر و هایلایتر اشاره کرد. آنچه که مورد توجه آرایشگران انگلستان است  استفاده از رنگ های طبیعی است حتی اگر از آنها درخواست آرایش غیر از این بشود.

  • آرایش مورد علاقه زنان در هند نوع غلیظ است، همچنین هندی ها به چشم های اسموکی و خط لب پررنگ علاقه زیاد دارند.

 تحقیق در مورد هندی ها نشان داد ک آرایش مورد علاقه آنها آرایش غلیظ است. به عنوان مثال خط لب، رژ لب غلیظ، کرم پودر و خط لب  از پر طرفدار ترین لوازم آرایشی  در میان زنان هندی است. آرایش های تند و غلیظ امروزه در میان هندی ها بیشتر شده است و  احتما ل می رود که فضای مجازی در این اتفاق  بی تاثیر نبوده است.

آرایش زنان در هند

آرایش زنان در هند

  • در استرالیا آرایش مورد علاقه زنان با توجه به فصل تغییر می کند

زنان در استرالیا با توجه به تغییر فصل رفتار انعطاف پذیری دارند، آنها سعی می کنند با تغییرات آب و هوایی مدل آرایششان فرق می کند. مثلا در فصل سرد سال آرایش خشک و گرم و در فصل گرم سال آرایش‌های روشن و سرد را انتخاب می کنند.

  • در امارات ابروهای پر پشت و مژه های بلند بسیار مورد توجه است

  آرایش زنان در دبی یک آرایش طبیعی است و آن را از مدل ابرو های پرپشت شان می توانید متوجه شوید، البته آنها آرایش های روز دنیا را دنبال می کنند و آرایش مورد علاقه زنان در امارات استفاده از ریمل است که می توان گفت اصلا از لوازم آرایش آنها جدا نمی شود. در مورد رژ لب هم می توان گفت که از رژ های بی رنگ استفاده می کنند.

آرایش زنان در امارات

آرایش زنا در امارات

  • آرایش مورد علاقه زنان در ژاپن رژ لب قرمز و هایلایتر ها می باشد.

زنان در ژاپن به داشتن گونه های براق بسیار اهمیت می دهند  به همین دلیل از هایلایتر ها استفاده می کنند. از لوازم آرایش آنها  می توان به کرم پودرها و داشتن ابروهای پر پشت و رژ لب براق اشاره کنیم. این لوازم برای استفاده در روز های معمولی است  برای مهمانی ها از مواد آرایشی که رنگ های تند تری داشته باشد استفاده می کنند.

  • در مکزیک زنان از رژ های بولد و ریمل استفاده می کنند

آرایش مورد علاقه زنان در مکزیک  برای رژ لب  رنگ های براق و قرمز است و ریمل  نیز جز لاینکف  مواد آرایشی آنها می باشد. آنها به ابروهایشان نیز اهمیت می دهند و با سایه و یا مداد آنها را پر می کنند.

  • آنچه مورد علاقه زنان در فرانسه است داشتن پوست صاف و شفاف است.

 آرایش مورد علاقه در بین زنان فرانسه بسیار قابل توجه نیست آنچه که قبل از آرایش اهمیت دارد، داشتن پوست صاف و شفاف است آنها از محلول های خانگی برای مراقبت از پوستشان استفاده می کنند و پرایمر و فوندانسیون در بین آنها طرفداران زیادی دارد.

گردآوری: بخش زیبایی شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)