محل تبلیغ شما اینجاست

تازه ترین مطالب آرایش صورت

کشیدن خط چشم گربه ای

چگونگی کشیدن خط چشم بر اساس حالت چشم ها

کشیدن خط چشم گربه ای خط چشم در بین لوازم آرایشی چه وظیفه ای دارد؟ خط چشم در بین لوازم…
آرایش مو قرمز

یک آرایش جذاب برای موی قرمز

موی قرمز مانند رنگ های دیگر علاقمندان خودش را دارد این رنگ ممکن است طبیعی باشد و یا از طریق رنگ کردن مو بدست آمده باشد. در هر صورت موی قرمز دارای ویژگی می باشد که آرایش صورت و طیف رنگی که در آن استفاده شده است تاثیر بسیار زیادی در میزان جذابیت رنگ موی قرمز خواهد . برخی از چهره های مشهور نیز دارای این رنگ مو هستند،  مانند دبرا مسینگ، اما استون، جولین مور و تعداد زیادی دیگر از ستارگان سینما نیز دارای موی قرمز هستند ولی هیچ‌گاه آنها را با آرایشی ندیده اید که  نامناسب باشد و با رنگ موی آنها تناسبی نداشته باشد. خانم هایی که موی قرمز دارند با استفاده از روش های خاصی آرایش صورت را با روشی انجام می دهند که زیبا جذاب می شوند.

رازهای آرایش مناسب برای موی قرمز

  • سعی کنید پایه پوستتان را روشن نگه دارید
  • بهتر است بدانید کسانی که بدون اینکه از رنگ مصنوعی استفاده موی قرمز دارند، پوست روشنی هم دارند و ممکن است دارای لک هایی روی صورتشان هم باشند. بیشترین اشتباهی که این خانم ها مرتکب می شوند استفاده از کرم و یا کرم پودر های است که از رنگ پوست تیره تر می باشند. کلا خانم هایی با پوست روشن از این اشتباهات انجام می دهند. اگر موی قرمز داشته باشند که صورت جالبی نخواهد داشت و هیچ چیز متناسب با هم نخواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که پایه پوست را با هر تغییراتی که می دهید روشن نگه دارید. برای آرایش صورت پیشنهاد می دهیم که از کرم پودر برای پوشاندن  لک ها استفاده نکنید و از مرطوب کننده هایی با رنگ روشن استفاده نمایید تا رنگ پوست طبیعی به نظر بیاید و کک و مک هم کاملا پوشانده نشود.    

                آرایش مو قرمزها  

رازهای آرایش مناسب برای موی قرمز

  • سعی کنید از برنزه کننده با وسواس بیشتری استفاده کنید

 خانم های موی قرمز طبیعی که پوست روشن دارند بهتر است از برنزه کننده استفاده نکنند، اما کسانی که موی خود را رنگ کرده اند و می خواهند از برنزه کننده برای فرم دادن به صورت استفاده کنند باید در نظر داشته باشند که رنگ موی قرمز دارای محدودیت بالایی برای آرایش می باشد. بهتر است در حین آرایش به تناسب و ترکیب رنگ ها دقت کنید. پیشنهاد می کنیم که از برنزه کننده هایی که رنگ مایل به طلایی  و برنزه دارند استفاده نکنید بهتر است از رنگ هایی که در گروه رنگ های شبیه هلویی هستند در ترکیب رنگ صورت استفاده شود چون جز بهترین رنگ ها برای موی قرمز می باشند. رژ گونه خود دار هلویی انتخاب کنید وقتی رنگ آن را با رنگ موهایتان چک نید متوجه زیبایی ان خواهید شد .فکر نکنید که این رنگ فقط برای رژ گونه می تواند استفاده شود می توانید از آن برای رژ و آرایش شم ها نیز استفاده نمایید. رژه لویی صورت فردی که موی قرمز دارد را بسیار دلنشین می کند می توانید این رنگ را همیشه استفاده نمایید. رنگ هلویی رنگ تندی نیست و آرایش شما را غلیظ نخواهد کرد و در عین سادگی بسیار جذاب خواهید شد.

  • باید توجه داشته باشید ابرو ها را تیره نکنید

 رنگ نامناسب برای ابروها معمولا یک اشتباهی است که بسیاری از افراد با موی قرمز انجام می دهند . ابروی تیره مطمئنا در ترکیب با قرمزی رنگ مو ظاهر ی زیبا نخواهد داشت. کسانی که موی قرمز به صورت  طبیعی دارند ابروهایشان رنگ مناسب با مو هایشان می باشد، ولی اگر مو های خود را رنگ کردید و ابرو های تیره دارید باید رنگ روشن به ابروهای خود بزنید. برای آرایش ابرو زمانی که موهای خود را قرمز کرده اید بهتر است که  ابرو را با  رنگ خاکستری پر کنید تا گرمای این رنگ با رنگ موی قرمز شما هماهنگ شود.

  • برای رنگ مژه های می توانید از رنگ های پر استفاده کنید

 به یاد داشته باشید هر چه میزان رنگ پوست روشن باشد یا مو قرمز باشد میتواند از رنگ مژه تیره برای آرایش چشم استفاده نماید. می توان گفت ریمل مشکی یا قهوه ای بهترین گزینه برای آرایش چشم خانم های با موی   قرمز است. استفاده از ریمل های حجم دهنده زیبایی را دو چندان خواهد کرد.

آرایش مو قرمز ها

برای رنگ موی قرمز از مژه و خط چشم تیره استفاده کنید

  • استفاده از خط چشم زیبا بدون توجه به رنگ موی قرمز

همانطور که گفتیم آرایش چشم غلیظ برای موی قرمز هیچگونه ایرادی دارد و با آرایش تند چشم خود می توانید چشم خود مرکز توجه قرار دهید. هم ریمل  و هم خط چشم در زیبایی چشم موثر هستند و در بزرگ نشان دادن چشم شما موثر می باشند. وقتی موی شما قرمز باشد به راحتی  در آرایش چشم خود هر مدلی را که دوست دارید انتخاب کرده و اجرا کنید. ولی توجه داشته باشید بقیه قسمت صورت دارای آرایش ملایم باشد. تا ترکیب آرایش باهم شکل زیبایی پیدا کند.

  • برای سایه بهتر است از تنوع رنگها استفاده کنید.

 وقتی موی قرمز دارید امکان استفاده از سایه های مختلف را نیز دارید. ولی اگر بخواهیم در این زمینه به شما توصیه کنیم، می گوییم از سایه های صورتی و رنگ هایی نزدیک قرمز استفاده ننمایید. زمان و مکانی در انتخاب سایه مناسب مهم است در یک آرایش روزمره رنگ های خنثی مثل یاسی و روشن قهوه ای  برای حجم دادن به چشم ها استفاده کنید و در یک مراسم می توانید از رنگ های تند تر مثل بنفش بادمجانی و رنگ هایی شبیه آن بروید که تفاوت رنگشان با رنگ موی قرمز بسیار جذاب و زیبا است.

  • بهترین رنگ برای رژ لب رنگ قرمز است.

 این اشتباه است که مو قرمز ها نمی توانند رژ قرمز بزنند . رژ قرمز اصلا موی قرمز را تحت تاثیر خود قرار نمی دهد و اینگونه نیست که زیبایی موی قرمز را از بین ببرد. البته خانم ها باید دقت داشته باشند که رنگ قرمزی که برای رژ استفاده می کنند باید کاملا متفاوت با رنگ موهایشان باشد. مثلا اگر موی قرمز متمایل به نارنجی است بهتر است از رژی استفاده شود که قرمز تمشکی باشد. به یاد داشته باشید که اگر از رژ تند استفاده می کنید آرایش چشم را ملایم تر کنید تا تعادل آرایش بر هم نخورد. در اینجا به برخی نکات برای آرایش افرادی که موی قرمز دارند اشاره کردیم با رعایت این نکات می توانید یک چهره جذاب با داشتن موی قرمز داشته باشید.

گردآوری: وب سایت شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)