محل تبلیغ شما اینجاست
آرایش صورت در روز بارانی

نکاتی که باید برای آرایش صورت در روز های بارانی به آن توجه شود

  1. موهای خود را باز نگذارید. مدل مو و جنس و حالت موهای شما مهم نیست و فرقی ندارد که چگونه باشد مهم این است که بران موهای شما را از حالت طبیعی خارج پس توصیه می کنیم به جای آرایش صورت غلیظ یک آرایش ملایم داشته باشید.
  2. آرایش براق را برای روز های آفتابی بگذارید. هر چه آرایش صورت در روز های بارانی ساده تر و مات تر باشد بهتر است.
  3. بهتر است رژ لب با جنس عالی و ماندگاری بالا را برای روز های بارانی استفاده کنید. این فکر را نکنید که هر نوع رژی را می توانید در هوای با رطوبت بالا استفاده کنید. اگر کیفیت رژ پایین باشد با مقدار کمی باران پخش می شود و یا از روی لب پاک می شود.

weree

رازهای آرایش صورت در روزهای بارانی

لوازم آرایشی که بهتر است برای روز های بارانی استفاده کنید

  1. اگر علاقه ای به پرایمر هم ندارید ولی استفاده از آن را برای آرایش صورت به شما پیشنهاد می کنیم، بهتر است از پرایمر استفاده کنید چون آرایش شما را روی صورت ثابت نگه می دارد.
  2. بهتر است از مرطوب کننده های برای مرطوب شدن پوست های خشک در فصول سرد استفاده کنید. زمانی که از این کرم ها استفاده می کنید به پوست آبرسانی می شود و به آرامی در شب جذب پوست می گردد. با این روش آرایش صورت بسیار بهتر روی صورت خواهد ماند.
  3. از رژ لب مات برای آرایش روز های بارانی استفاده کنید. به غیر از رژ لب کلا در روز هایی که هوا ابری یا بارانی است استفاده از آرایش صورت مات پیشنهاد می شود و آرایش براق را برای روز های آفتابی در نظر می گیرند.
  4. پنکک را جایگزین کرم پودر کنید. همانطور که می دانید شما می توانید برای پوست از دو ماده آرایشی یعنی کرم پودر و پنکک استفاده کنید. هر کدام از این محصولات دارای ویژگی هایی هستند که بهتر است برای زمان های خاصی استفاده شوند. مثلا کرم پودر زمانی برای آرایش صورت مناسب است که پوست به چربی احتیاج داشته باشد چون خاصیت چربی دارد. مسلما در فصل پاییز و زمستان که این ماده روی پوست پخش نمی شود و ماسیده به نظر می رسد مناسب نیست. ولی پنکک چون خودش جنس خشک دارد می تواند چربی پوست را نیز ثابت کند و حالت جمع شدگی روی پوست پیدا نکند.

در این مطلب به برخی نکات برای دوام و ماندگاری آرایش صورت در روز های بارانی و برفی اشاره کردیم با رعایت این نکات دیگر نگران از بین رفتن آرایش روی صورت خود نباشید.

گردآوری: وب سایت شبنم

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 5.00 (1 امتیاز)