محل تبلیغ شما اینجاست
کشیدن خط چشم گربه ای

کشیدن خط چشم گربه ای

خط چشم در بین لوازم آرایشی چه وظیفه ای دارد؟

خط چشم در بین لوازم آرایشی بسیار مورد استقبال است، زیرا داشتن چشم های زیبا و جذاب، دغدغه بسیاری از زنان می باشد. علاوه بر اینکه خط چشم ها از نظر جنس با یکدیگر متفاوت می باشند و در فرم دهی به چشم ها متفاوت عمل می کنند، روش کشیدن خط چشم نیز مختلف است و با توجه به فرم چشم ها خط چشم های متفاوتی خواهیم داشت. در این مطلب انواع مدل چشم ها را با فرم خط چشمی که می توانید برای آن استفاده کنید را بیان می کنیم. اولین مدل خط چشم به نام گربه ای شناخته می شود، این مدل همیشه به روز است و می توان گفت که مدل خط چشم گربه ای از سال 1920 در بین زنان و آرایشگران طرفداران زیادی پیدا کرد. از ویژگی های مهم این مدل از خط چشم این است که حالت چشم خواب آلود و بی روح را از بین می برد و شادابی خاصی به چشم می دهد و چشم را جذاب می کند.

انواع مدل های چشم و خط چشم مناسب آنها

چشم هایی که با فاصله از یکدیگر قرار گرفته اند

زمانی که شما چشم های با فاصله از یکدیگر دارید، باید توجه داشته باشید که خط چشم را با دنباله نکشید. توجه داشته باشید که به خاطر فاصله زیاد بین دو چشم ها، خط چشم باید کوتاه باشد و اگر انتهای آن را کمی به سمت بالا بکشید بر زیباتر شدن چشم هایتان خواهد افزود در ضمنا اگر در قسمت درونی چشم، خط چشم بکشید فاصله چشم ها کمتر نشان داده خواهد شد .

نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های نزدیک به همدیگر

شما با کشیدن خط چشم مناسب، حالت چشم ها را متعادل می‌کنید. در این شرایط باید یک خط چشم کشیده را برای چشم هایتان استفاده کنید. شاید در اینجا به تبحر احتیاج داشته باشید به صورتی که باید یک خط افقی بکشید تا چشم ها حالت کشیده و دور از هم پیدا کنند. در این فرم از چشم نباید درون چشم ها را خط بکشید زیرا فاصله بین چشم ها را نزدیک می کند و باز هم باعث کوچک تر شدن فاصله بین چشم ها می شود.

چگونه برای چشم های کوچک خط چشم بکشیم

استفاده از خط چشم پهن برای این چشم ها مناسب است زیرا  خط باریک باعث کوچک شدن چشم می شود. بهترین حالتی که می‌توانید چشم های خود را درشت  نشان دهید خط چشم پهن است. در اینجا می توانیم به شما پیشنهاد بدهیم که از خط با جنس مایع استفاده کنید تا براق تر باشد و بیشتر به چشم بیاید.

چگونگی درشت نشان دادن فرم چشم ها

چگونه فرم چشم های خود را درشت تر نشان دهیم

اگر دارای پلک های افتاده هستید اینگونه آرایش چشم انجام دهید.

 در کشیدن خط دقت کنید زیرا زمانی که چشم خود را باز می کنید، اگر خط باریک کشیده باشید اصلا در زیبایی چشم شما تاثیری نخواهد داشت. اگر از خط برای پلک بالایی استفاده کرده اید باید داخل پلک نیز یک خط بکشید که بیشتر به چشم بیاید. به هیچ عنوان خط در پلک پایین نکشید زیرا چشم شما را کوچک نشان خواهد داد. اگر می خواهید از افتادگی پلک خود در آرایش کم کنید، می توانید از سایه چشم استفاده کنید.

اگر چشم بادامی دارید از این فرم خط چشم استفاده کنید

 اگر دارای چشم بادامی هستید به این صورت خط بکشید که ابتدای چشم باریک و در انتهای چشم خط پهن تر می شود. انتهای خط چشم هم باید کشیده شود و خط را رها نکنید. برای این فرم از چشم ها باید برای پلک پایینی نیز خط چشم بکشید تا حالت چشم گربه ای پیدا کند.

خط چشم

اگر فرم چشم شما دارای گودی است و فرو رفته می باشد

خانم هایی که دارای این فرم از چشم ها می باشند، باید به دنباله خطی که می کشید توجه داشته باشید. اگر دم ابروهایتان را پهن بکشید افتادگی چشم ها کمتر به چشم می آید. سعی کنید خط چشم را از وسط چشم شروع کنید  و هر چه به سمت انتهای چشم می روید آن را با ضخامت بیشتری بکشید.

گردآوری: وب سایت شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)