محل تبلیغ شما اینجاست
آرایش عروس

یک عروسی به یاد ماندنی با آرایش عروس جذاب

بر هر کسی یکی از پر خاطره ترین مراسم زندگی می تواند مراسم عروسی باشد. در مراسم بسیاری از نکات مورد توجه همگان قرار می گیرد ولی مرکز توجه عروس و داماد هستند و مسلما توجه به عروس بسیار زیادتر از توجه به داماد است. آرایش عروس و لباس عروس  کانون توجه و صحبت بسیاری از مهمانان می باشد. برای خود عروس خانم نیز لباس و آرایش صورتش بسیار پر اهمیت است در این مطلب به نکاتی اشاره می کنیم که آرایش هر چه زیباتر و ماندگارتری داشته باشیم.

با چه روشی رژ لب آرایش عروس  ماندگار کنیم؟

  توجه داشته باشید که برای ماندگاری رژ روی لب بهتر است آرایشگر از یک پودر فکس کننده و یا پنکک استفاده کند و بعد از آن رژ را روی لب بزند. با این روش ساده شما می توانید یک رژ ماندگار را تا آخر مراسم روی لبهایتان داشته باشید. با اینکار دیگر رژ از روی لب پاک نخواهد شد و پودر به عنوان ثابت کننده رژ استفاده می شود.

آرلیش عروس

نکات مهم آرایش عروس

برای سفید ماندن دندان ها در مراسم عروسی چه روشی بکار ببریم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که آرایشگر باید به آن توجه کند سفید ماند دندان هاست اگر عروس خانم لبخند بزند و مقداری رژ برروی آن باشد بسیار نمای زشتی خواهد داشت بهتر است از رژهایی در آرایش عروس استفاده شود که چرب و مایع نباشد.

قبل از آرایش عروس پوست پاک سازی شود

پاکسازی پوست عروس درست در زمان آرایش عروس نباید اتفاق بیافتد چون ممکن است حساسیت پوستی ا یجاد شود و در زمان عروسی دچار مشکل شوید بهتر است چند ماه قبل از عروسی این پاکسازی انجام شود. پاکسازی صورت تاثیر فوق العاده ای در آرایش عروس دارد.

بیشتر بخوانید برای داشتن یک رژلب زیبا چه مراحلی را طی کنیم؟

چه زمانی برای انتخاب نوع آرایش عروس مناسب است؟

شما نم یتوانید درست چند روز قبل از عروسی  مدل آرایش عروس خود را انتخاب کنید. بهتر است 6الی 8 هفته قبل از عروسی مدل مو و آرایش خود را کنار آرایشگرتان چک کنید تا هر گونه عیب و مشکلی که وجود دارد در همان زمان برطرف شود تا یک آرایش عروس زیبا را درمراسم عروسی تان تجربه کنید.

 تاثیر سبک شینیون در آرایش عروس

فراموش نکنید که تاثیر مدل مو و سبک شینیون عروس در آرایش نهایی بسیار تاثیر گذار است و نحوه انتخاب کردن آن با توجه به فرم صورت و لباس عروس می باشد.

گرد آوری: وب سایت شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)