محل تبلیغ شما اینجاست

تازه ترین مطالب آرایش صورت

کشیدن خط چشم گربه ای

چگونگی کشیدن خط چشم بر اساس حالت چشم ها

کشیدن خط چشم گربه ای خط چشم در بین لوازم آرایشی چه وظیفه ای دارد؟ خط چشم در بین لوازم…
رژ لب زیبا

 لوازم مورد نیاز برای رژ لب ماندگار و زیبا روی لب

شاید برخی از خانم ها را دیده باشید که از لوازم آرایش زیادی استفاده نمی کنند ولی آرایش آنها بسیار زیبا و جذاب است،  بویژه رژ لب که به دلایل مختلف زود تر از بقیه آرایش ها نیاز به ترمیم دارد. داشتن یک رژ لب  ماندگار و زیبا روی نیازمند رعایت برخی نکات است. قبل از اینکه شروع به توضیح کنیم باید بگوییم که برای انجام این ترفند ها باید یک تعداد وسایل آرایشی را تهیه کنید مانند:

  1. کرم پودر
  2. بالم لب
  3. خط لب
  4. کانسیلر
  5. رژلب

چه ترفند هایی را برای داشتن رژ لب ماندگار باید انجام دهیم

برای ایجاد رطوبت لب از بالم لب استفاده کنید

باید با کمک بالم لب، لب هایتان را برای زدن رژ لب آماده کنید. بالم لب  به شما کمک می کند که دیگر بعد از زدن رژ با یک لب چروک و ترک خورده مواجه نشوید و رژ روی آن به خوبی پخش شود. در واقع بالم لب موجب آبرسانی به بافت لب می شود. این اولین کار برای داشتن یک لب زیبا بعد از زدن رژ لب است.

کانسیلر راه حل مناسب برای یک دست شدن لب

یک روش مناسب دیگر برای زیباتر دیده شدن رژ لب استفاده از کانسیلر است به طوریکه از کانسیلری به رنگ لب هایتان انتخاب کنید و روی لب به عنوان پایه استفاده کنید با این کار بافت روی لب یک دست می شود. بعد از اینکه کانسیلر را زدید مقداری کرم پودر روی آن بزنید تا کانسیلر ثابت شود و از بین نرود. این مراحلی که گفته شد باعث می شود دوام رژ لب روی لب بسیار بیشتر شود.

 

خط لب را فراموش نکنید

  اگر می خواهید رژ از لبهایتان بیرون نزند و شکل لب هایتان بهتر شود از خط لب استفاده کنید. وضوح لب های شما با خط لب بیشتر می شود. بهتر است خط لب که دور لب می کشید دقیقا روی خط طبیعی لب باشد. دقیقا خط لب را از گوشه لب شروع کنید و به طرف دیگر حرکت کنید. رنگ خط لب نباید با رنگ رژ لب تفاوت آشکاری داشته باشد. خط لب بهتر است همرنگ رنگ رژ باشد و یا تیره تر از رنگ رژ لب باشد. همیشه به یاد داشته باشید، خط پایینی لب چون رژ لب روی آن قرار می گیرد زیاد به چشم نمی‌آید ولی خط بالایی لب را با دقت بکشید، چون در ظاهر و زیبایی لب بسیار تاثیر دارد. مساله مهمی که باید در مورد خط لب به آن توجه داشته باشید، نرمی یا سخت بودن خط لب است هر چه خط لب، بافت نرم تری داشته باشد  روی لب زیباتر و راحت تر کشیده می شود، باید به هنگام خرید دقت کافی داشته باشید تا جنسی با کیفیت را خرید کنید.

روش کشیدن خط لب

روش کشیدن خط لب

زمان زدن رژ لب رسیده است

تمام مراحلی که گفته شد را انجام دادید و حالا نوبت مرحله اصلی یعنی زدن رژ لب شده است. حالا وقت آن شده که رژ لب مورد علاقه تان را داخل خط لبی که زده اید، بمالید. بهتر است در انتخاب رژ دقت کنید و جنسی را انتخاب کنید که به پوستتان بیاید و در عین حال به آرایش صورت شما نیز نزدیک باشد. دقت کنید اگر لب های خشک دارید از رژ های با حالت مات استفاده نکنید، چون خشکی را بیشتر می کند، رژهای حاوی مرطوب کننده بهترین گزینه برای شما هستند. دقت کنید اگر لب های باریک دارید از رنگ های تیره استفاده نکنید چون این حالت لب شما را بیشتر نمایش می دهد.

 برق لب را برای افزایش زیبایی لبهایتان استفاده کنید

همانطور که از اسم برق لب پیداست موجب می شود برقی روی لب بیاندازد و بر جذابیت لب بیافزاید. این کار را در مرحله آخر که همه ترفند ها را استفاده کرده اید بکار ببرید.

برق لب برای افزایش جذابیت لب ها

برق لب برای افزایش جذابیت لب ها

روش های پاک کردن رژ لب

شما با کمک برخی مواد می توانید آرایش لب را پاک کنید در اینجا به اختصار برخی از آنها را توضیح می دهیم.

  وازلین

روش ساده است می توانید مقداری وازلین را به صورت نقطه ای روی لب هایتان بزنید و چند دقیقه صبر کنید و بعد با یک دستمالی که مقداری رطوبت داشته باشد پاک کنید.

  روغن نارگیل و یا روغن زیتون

این روغن ها نه تنها می توانند پاک کننده باشند بلکه بسیار روغن های مناسبی برای مرطوب کنندگی هستند.

  لوسیون صورت یا بدن

این ماده نیز گزینه مناسبی برای پاک  کردن رژ لب هستند ، مقداری از آن را روی لب بمالید و بعد از مدت زمان کوتاهی آن را پاک کنید.

گردآوری: وب سایت شبنم

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز ها 0.00 (0 امتیاز)